بهترین باشگاه بدنسازی

لیست بهترین باشگاه‌های بدنسازی رشت + اطلاعات کامل

در ادامه، لیستی از بهترین باشگاه‌های پرورش اندام مخصوص بانوان و آقایان در شهر رشت را برای شما آورده‌ایم. این فهرست شامل بهترین باشگاه‌های بدنسازی در منطقه گلسار و سایر نقاط شهر رشت می‌باشد. این باشگاه‌ها با تجهیزات به‌روز و محیطی مناسب، فرصت مناسبی برای تمامی علاقه‌مندان به رشته بدنسازی فراهم می‌کنند. اگر به دنبال باشگاهی هستید که به شما در رسیدن به اهداف ورزشی و سلامتی‌تان کمک کند، این گزینه‌ها می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای شما باشند.

فیتنس پلاس در رشت آقایان و بانوان

باشگاه بدن سازی فیتنس پلاس یکی از بهترین باشگاه های پرورش اندام در گلسار رشت می‌باشد که مخصوص آقایان و بانوان است. تایم بانوان در این باشگاه از 8 الی 14 و ساعت 14 الی 22 شب مخصوص آقایان می‌باشد.

  • صاحب امتیاز: محمد شکریه
  • شماره تماس: 01332123106
  • آدرس: رشت- گلسار- گلسار نبش خیابان 109

باشگاه یزدان

باشگاه یزدان یک مجموعه ورزشی در شهر رشت است که در کوی حسینی، شهرک فرهنگیان واقع شده است. این باشگاه امکانات مختلفی برای ورزشکاران فراهم می‌کند شامل : پرورش اندام , بوکس , استخر سرپوشیده و .. که در سانس های مخصوص آقایان و بانوان فعالیت دارد.

  • صاحب امتیاز: ناموجود
  • شماره تماس: 01333584500
  • آدرس: رشت میدان جهاد – شهرک فرهنگیان

باشگاه ستاره گلسار

باشگاه ستاره گلسار یک باشگاه ورزشی مجهز و پیشرفته در رشت، ایران است. این باشگاه در مرکز خرید گلسار واقع شده است و دارای سه طبقه است که به تجهیزات ورزشی مختلف اختصاص یافته است. طبقه اول باشگاه به تجهیزات قدرتی اختصاص یافته است.

این طبقه دارای دستگاه های بدنسازی مختلف برای تقویت عضلات است. طبقه دوم باشگاه به تجهیزات هوازی اختصاص یافته است. این طبقه دارای دوچرخه ثابت، تردمیل، الپتیکال و سایر دستگاه های هوازی است. طبقه سوم باشگاه به کلاس های ورزشی اختصاص یافته است. این طبقه دارای کلاس های ایروبیک، تی آر ایکس، زومبا و سایر کلاس های ورزشی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا