بهترین باشگاه بدنسازی

بهترین باشگاه بدنسازی مشهد + شماره تلفن و آدرس

در ادامه 6 تا از بهترین باشگاه بدنسازی مشهد را با آدرس دقیق و شماره تلفن و ساعت کاری برایتان آماده نموده ایم. پس تا آخر این مطلب با ما باشید.

۱. باشگاه بدنسازی حمید لکزایی مشهد

آدرس باشگاه بدنسازی حمید لکزایی مشهد: مشهد – کیان سنتر ۲ و پارک بازار – سالن های آستان قدس
تلفن باشگاه بدنسازی حمید لکزایی (کیانسنتر): ۰۹۱۵۱۴۰۰۴۳۳
وبسایت : –
ساعت کاری: –
پیج اینستاگرام باشگاه بدنسازی حمید لکزایی: hamid.lakzaei

یکی از بهترین باشگاه بدنسازی مشهد را می توان به جرات باشگاه بدنسازی آقای حمید لکزایی را معرفی کرد. اگر بدنیال ورزش حرفه ای در دنیای بی نهایت بدنسازی و فیتنس هستید این باشگاه بدنسازی در مشهد را به شما پیشنهاد می کنیم. جناب آقای حمید لکزایی یکی از قهرمانان ملی در این رشته می باشند که علاوه بر این دارای کارت حرفه ای در این زمینه نیز هستند. این باشگاه بدنسازی آقایان در مشهد دارای تجهیزات و لوازم بسیار لوکس و حرفه ای می باشد. باید خاطر نشان کرد که این باشگاه در مشهد دارای سه سالن مختلف می باشد که سالن آستان قدس رضوی، سالن کیانستر، سالن پارک بازار و همچنین سالن بدنسازی بانوان و استخر بانوان را شامل میشود.

۲. باشگاه بدنسازی پارک تندرستی

آدرس باشگاه بدنسازی پارک تندرستی: مشهد – بلوار پیروزی – بین پیروزی ۱۲ و ۱۴ – مجموعه ورزشی تندرستی
تلفن باشگاه بدنسازی پارک تندرستی: ۰۵۱۳۸۷۹۲۶۷۰
وبسایت : –
ساعت کاری: ۶ صبح الی ۲۳ شب
پیج اینستاگرام باشگاه بدنسازی پارک تندرستی: park_tandorosticlub

مجموعه پارک تندرستی مشهد را می توان یکی از کاملترین مجموعه های ورزشی مشهد و شرق کشور در نظر داشت. این مجموعه دارای بهترین باشگاه بدنسازی مشهد، استخر، سونا، جکوزی و … توانسته است جایگاه خوبی را در بین ورزش دوستان مشهدی باز نماید. باشگاه بدنسازی پارک تندرسی با مدیریت آقای عبدالله حسن پور می باشد که یکی از بهترین باشگاه های بدنسازی مشهد به شماره می رود.

۳. باشگاه بدنسازی تک تن مشهد

آدرس باشگاه بدنسازی تک تن: مشهد – شهرک غرب – بین حجاب ۲۲ و ۲۴ مجموعه شهید ساجدی
تلفن باشگاه بدنسازی تک تن: ۰۹۱۵۸۸۳۸۶۰۰
وبسایت : –
ساعت کاری: ۶ صبح الی ۲۳ شب
پیج اینستاگرام باشگاه بدنسازی تک تن: taktangym

یکی دیگر از بهترین باشگاه بدنسازی مشهد را باید به باشگاه بدنسازی تک تن با مدیریت آقای حامد اسماعیل پور اختصاص داد. این باشگاه بدنسازی در مشهد دارای سقف بلد حدودا ۱۰ متری می باشد که باعث گردش هوا میگردد. همانطور که در تصاویر و ویدیوی پائینتر مشاهید میکنید این باشگاه بدنسازی در مشهد از لوازم بسیار با کیفیت و با تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند که برای یک ورزش حرفه ای بسیار مناسب می باشد.

در این باشگاه نیز مربیان مجرب و حرفه ای فعالیت دارند که می توانید از مشاوره و یا برنامه تمرینی و غذایی آنها استفاده نمائید. همچنین همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این باشگاه بدنسازی مشهد دارای میز بیلیارد نیز می باشد که می توانید استفاده نمائید. در ویدیوهای زیر می توانید محیط باشگاه و لوازم بدنسازی را بصورت کامل مشاهده نمائید.

۴. باشگاه بدنسازی آقایان آیرون

آدرس باشگاه بدنسازی آقایان آیرون : مشهد – بین وکیل آباد ۶۰ و ۵۸ – جنب متروی اقبال لاهوری
تلفن باشگاه بدنسازی آقایان آیرون : –
وبسایت : –
ساعت کاری: ۶ صبح الی ۱۰ صبح – ۱۴ الی ۲۴
پیج اینستاگرام باشگاه بدنسازی آقایان آیرون : sajad.derakhshan.iron

باشگاه آیرون با مدیریت آقای سجاد درخشان، قهرمان فیتنس ماسال سال ۱۴۰۱ کشور یکی دیگر از بهترین باشگاه های بدنسازی مشهد می باشد که با مربیگری و مشاوره جناب آقای سجاد درخشان و مربیان حرفه ای دیگر فعالیت می نماید. آقای سجاد درخشان دارای چندین مقام قهرمانی کشوری و استانی می باشد که برای ورزش دوستان و علاقمندان به رشته بدنسازی و فیتنس بسیار حائز اهمیت است.

این باشگاه بدنسازی در مشهد دارای لوازم و تجهیزات بسیار با کیفیت می باشد که در تصاویر و ویدیوهای زیر می توانید مشاهده کنید. همچنین در این باشگاه میز بیلیارد و آرایشگاه VIP نیز موجود است که آپشن های خوبی برای راحتی ورزشکاران بحساب می آید.

۵. باشگاه بدنسازی یکان مشهد

آدرس باشگاه بدنسازی آقایان یکان: مشهد – انتهای هاشمیه ۲۶
تلفن باشگاه بدنسازی آقایان یکان: ۰۵۱۳۸۸۱۵۸۳۰
وبسایت : www.mashhadcrossfit.ir
ساعت کاری: ۶ صبح الی ۱۱ شب
پیج اینستاگرام باشگاه بدنسازی آقایان یکان: yekan_hashemie_gym

یکی از بهترین باشگاه های بدنسازی مشهد را می توان به باشگاه یکان با مدیریت آقای نیما کامکار اختصاص داد. این باشگاه بدنسازی مشهد با بهره گیری از لوازم و تجهیزات به روز و پیشرفته که می توانید در تصاویر مشاهده نمایید یکی از باشگاه های خوب و درجه یک مشهد می باشد.

در این باشگاه بدنسازی مشهد مربی های حرفه ای و مشاوران تغذیه خوبی مشغول به فعالیت می باشند که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین این باشگاه دارای یک وب سایت حرفه ای در حوزه بدنسازی و آموزش نیز می باشد که آدرس آن در بالا آمده است که می توانید استفاده نمائید.

۶. باشگاه بدنسازی فیگور مشهد VIP

آدرس باشگاه بدنسازی آقایان فیگور: مشهد – قاسم آباد – شهرک غرب داخل حجاب ۶۴ (امامیه۶۱)
تلفن باشگاه بدنسازی آقایان فیگور: –
وبسایت : –
ساعت کاری: ۷:۳۰ صبح الی ۲۳:۳۰شب
پیج اینستاگرام باشگاه بدنسازی آقایان یکان: figure_fitnes

یکی دیگر از بهترین باشگاه های بدنسازی مشهد را می توان به باشگاه فیگور اختصاص داد. این باشگاه بصورت VIP بوده و ظرفیت پذیرش محدودی دارد ازین رو کیفیت خدمات دهی این باشگاه بسیار بالا و مطلوب است و برای ورزشکاران حرفه ای بسیار مناسب می باشد. این باشگاه بدنسازی در غرب مشهد می باشد و بهترین باشگاه بدنسازی غرب مشهد است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دز این باشگاه بدنسازی مشهد از دستگاه های هوازی با کیفیت بالایی استفاده شده است که می توانید برای تمرینات هوازی خود بهره ببرید . همچنین در این باشگاه بدنسازی مشهد از لوازم و تجهیزات بسیار خوبی برای خدمات به ورزشکاران استفاده گردیده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا